Beseda ve strakonickém pivovaru

OP SK Slavia Praha-odbočka Strakonice uspořádala ve čtvrtek 24.3. 2016 v degustační místnosti strakonického pivovaru besedu za účasti asistenta trenéra A týmu Petra Čuhela, vedoucího mužstva Stanislava Vlčka, zástupce ředitele komunikace a šéfredaktor webu slavia.cz Michala Býčka a sekretáře OP SK Slavia Praha Petra Vršeckého. Původně měl přijet i Martin Latka, ale z rodinných důvodů se omluvil. Besedy se zúčastnili i členi pražské odbočky Area114.

Beseda byla hodně zajímavá, dotazy se střídaly, probralo se skoro všechno ze zákulisí slávistické kuchyně. Padaly i otázky na čínského majitele a další etapu výstavby stadionu v Edenu. Řešily se zatím i nevalné výsledky naší milované Slavie… Samozřejmě, hodně otázek se točilo kolem prvního mužstva. Michal Býček poreferoval o ženské kopané (ve středu byl v Lyonu) atd… Součástí besedy byla i exkurze v našem pivovaru. Pivovarníky musí jistě potěšit slova chvály hostí z Prahy, na kvalitu našeho pěnivého moku! Na besedu navazoval dokument „Věčná Slavia“, který vysílala ČT2.
Akce se určitě vydařila, degustovna byla zaplněna do posledního místečka a je docela možné, že beseda podobného charakteru bude ve Strakonicích brzy následovat! Slavii zdar !!

Fotogalerie: