4. předsilvestrovské derby – Fotogalerie

Dne 26.12.2018 proběhlo na Křemelce sportovní odpoledne pořádané odbočkou přátel Slavia Praha ze Strakonic. Jako první proběhlo utkání přípravek desetiletých příznivců Slavia: Sparta s vedoucími T. Kostkou a u Sparty Václavem Bláhou. Slávisti zvítězili 6:1. Pak vystoupily dívky ze Sokola Fezko Strakonice se svým vystoupením zaměřenému k tématu odpoledne, které sklidilo velký úspěch. Vrcholem pak bylo utkání strakonických odboček Slavia : Sparta.

Utkání mělo velký sportovní náboj v němž excelovali brankáři na obou stranách. Jak za Slavii M. Kučera a za Spartu Kozlík. Utkání které se hrálo na 2x 25 minut skončilo vítězstvím Slavie 4: 2 /0:1/, obě utkání řídil ligový Pavel Rejžek.

Branky: P. Baloušek 2, Zušťák J. /11/, Hozman – Krejza, K. Hajdušek /11/ .

Za Slavii hráli: Kučera, P. Hovorka, J. Baloušek, Hrdlička, J. Sýkora, M. Kostka, P. Divišová, Chylík, D. Mareš, Petráň, P. Baloušek, Mára, Hozman, J. Zušťák
za Spartu: Kozlík, K. Hajdušek, Horvát, Šefčík, Prokopec, Remeš, M. Čapek st., Krejza, M. čapek ml. Jílek, Prokeš, Frčka, P. Provazník.

Suma vybraná z dobrovolného vstupné ve výši takřka 16000 Kč byla předána řediteli zdejší nemocnice MUDr. Tomáši Fialovi na ultrazvukový přístroj pro dětské oddělení. Pro ilustraci přikládám pár fotek z odpoledne a večera, který skončil společným posezením v restauraci Palermo. B

Foto Jan malířský st.