Reportáž z utkání Stará garda Poříčí : strakonická odbočka přátel Slavie Praha

4:6 /1:2/, Ervín Beshir 3, Jiří Harenčák 1 – Jan Zušťák 5, Josef  Sýkora 1, řídil Milan Káník.

Utkání se hrálo o pouti v neděli 22. 7. a bylo se na co dívat, což potvrzuje i víc než sto diváků. Hrálo se dvakrát 35 minut s 5 minutovou přestávkou. Přestože za Slavii nastoupili Jan Zušťák, Jan Maršala, Jiří Baloušek, Bohumil Mára,  do vedení se dostali již ve 14. minutě domácí zásluhou Jirky Harenčáka. V 17. minutě vyrovna Josef Sýkora  a pak se už rozjel Honza Zušťák v 18., 37, 48 a bylo to 1:4. Pak se 2x prosadil sudánec Ervin Beshir na 3:4, znovu Honza Zušťák a na 3:4, 6 minut před koncem zase Ervin Beshir snížil na 4:5 a zdálo se, že Poříčí bude hrát na remizu, ale dvě minuty před konce jim to opět Honza Zušťák zkazil a pojistil vítězství slavistů na 4:6. Za Slavii hrál i bývalý předseda Jan Vlček, dál Hosman,  Sedláček, Sádlo, Frk, Červinka, Kostka, Řehoř, Berger a Lohnický, Zdichynec a Nosek. Střídání dirigoval trenér Pavel Mašek.