Pozvánka na dubnové setkání + zájezd na zápas Slavia – Plzeň

Vážení přátelé,v pátek 20. dubna se koná pravidelné setkání členů strakonické odbočky v hospůdce ” Na Křemelce”, začátek jako obvykle v 19 hodin.

Dále je tu nabídka autobusového zájezdu na utkání Slavia – Plzeň. Přesný termín tohoto zápasu zatím není určen, ale pravděpodobně se bude hrát v sobotu 5. května od 18. hodin. Při minulém zájezdu na utkání se Zlínem se předběžně přihlásilo okolo 40 zájemců, bohužel po zcela nezvládnutém utkání se zase při cestě zpět někteří odhlásili, další se poté odhlásili telefonicky.

Ale protože zklamání z výkonu Slavie rychle vyprchlo, opět se zájemci začali hlásit. Proto se výbor rozhodl zájezd uskutečnit, podmínkou je účast minimálně 50 zájemců. Cena za osobu bude 420-430 Kč dle počtu lidí. Vstupenka stojí 280 Kč, zbytek je na dopravu. Pro ty , kteří nebyli na Zlínu – cena za autobus byla dopravcem zvýšena o 500 Kč. Hlásit se můžete jako obvykle na telefonu 739 826 833 nebo na vasek.kralicek@gmail.com. Prosíme aby se hlásili i ti, kteří se již napsali na seznam v autobuse, tento seznam byl pro výbor pouze informativní kolik je zájemců.

Prosíme sledujte maily, další informace budou následovat hned jak se dozvíme nějaké nové skutečnosti.

Výbor odbočky