Valná hromada 2018 – fotogalerie

Strakoničtí slavisté se dnes ve 14,00 hodin sešli v počtu 80 členů na své 2. valné hromadě. Odbočka se 156 členy patří dnes největší v ČR. Odbočky, kterých je 92 mají celkem 2800 členů.

Minutou ticha jsme uctili památku Pavla Ešnera, který by zítra oslavil 55 let, bohužel před rokem tragicky zahynul. Předseda přívítal zástupce Odboru přátel pana Pavla Moulise a jeho otce, dále pana Zdeňka Frnocha z Pelly s jejichž vozidly jezdíma na zápasy a zástupce Týdeníku Strakonicko pana Jana Petráše. Pozdrav k jednání přišel od nejstaršího člena odboru pana Míry Dlouhého z Bělé pod Bezdězem a předsedy odborů přátel Slavie pana Michala Janáčka.

Scůzi řídil a provedl zápis pan Mgr. Jan Hošek. Rok zhodnotil předseda odbočky pan Miloš Sedláček, zprávu o hospodaření pan Václav Králíček a plán akcí na letošní rok pan Martin Červinka.

Co nás předběžně čeká:

Nejprve v sobotu 3.2. vepřové hody na Křemelce, 23.3. pak návštěva pivovaru v omezeném počtu max. 55 členů s besedou s panem Pomikalem a snad i nějakým hráčem. Dál na duben návštěva odbočky v Sušici, dva autobusové zájezdy na zápasy a další transitem, v červnu na setkání odboček v Kardašovo Řečici, v létě na lodích ze Sušice do Poříčí, kde by na účastníky mělo čekat upečené prase a pak noc pod stany. Velkou akcí by mělo být přípravné utkání I. mužstva Slavie ve Strakonicích a na konci roku samozřejmě i derby Slavia : Sparta a to dvě mužstva do 40 let a nad 40 let.

Po té následovala diskuze v níž vystoupil také pan Moulis z Prahy. Schůzi schválením usnesení uzavřel pan Mgr. Hošek.

Text a foto Jan Malířský st.