Fotoreportáž z dvojzápasu SK Slavia Praha – Sevilla FC

Sevilla FC – SK Slavia Praha 7. 3. 2019

Co nikdo nečekal se stalo pravdou, Slavia uhrála skvělý výsledek v Evropské lize a má nakročeno k postupu z osmifinále. Skupina strakonických slávistů a budějovických i s pražským Petrem Vršeckým byla u toho letadlem z Vídně, po cestě navštívili také Gibraltar.

Sevila – Slavia 2:2 /2:2/, 1. Ben Yedder, 28. Nunir – 25. M. Stoch, 39. Král
Rozhodčí: Buquet – Debart, Paceli /Francie/
Žluté: Banega – Coufal, Souček
Sevila : Vaclík /45.Soriano/ – Mercado, Kjaer, Sergi, Gómez – Navas, Rog, Banega /76. Promes/, Wöber /46. Mesa/ – Ben Yedder, Sarabia, Nunir trenér: Pablo Machin
Slavia : O. Kolář – Coufal, Kúdela, Deli, Bořil – Traoré, T. Souček, Král /79. Ngadeu/ – Zmrhal /73. Škoda/, Stoch – Masopust /60. Olayinka/
trenér: Jindřich Trpišovský

Přkládám pár obrázků z fotoaparátu našeho předsedy Miloše Sedláčka.

Odveta SK Slavia Praha – Sevilla FC 14. 3. 2019

Strakonická odbočka přátel Slávie Praha uspořádala autobusový zájezd na odvetu Evropské ligy se španělskou Sevillou. Zážitek to byl na celý život a v době kdy jsme prohrávali 2:3 asi nikdo nevěřil v postup. Ale opak byl pravdou. Klucí to dokázali a ten závěr s děkovačkou dostal mnoho fanoušků i k slzám štěstí.

Odvetné utkání osmifinále fotbalové Evropské ligy: Slavia Praha – Sevilla FC 4:3 po prodl. (2:2, 1:1) Branky: 14. Ngadeu, 46. Souček z pen., 102. Van Buren, 119. Kjaer vlastní – 44. Ben Yedder z pen., 54. El Haddadi, 98. F. Vázquez. Rozhodčí: Kulbakov – Žuk, Masljanko – Sčerbakov, Dmitrijev (všichni Běl.). ŽK: Kolář, Král, Olayinka, Souček – F. Vázquez. Diváci: 19.020. První zápas: 2:2. Slavia: Kolář – Masopust (90. Zmrhal), Kúdela, Ngadeu, Deli, Bořil – Souček – Traoré, Stoch (92. Van Buren), Král (106. Frydrych) – Škoda (77. Olayinka). Trenér: Trpišovský. Sevilla: Vaclík – Carrico, Kjaer, Gómez – Navas, Mesa (74. Gonalons), Sarabia (80. Silva), Banega, Promes – Ben Yedder (104. Rog), El Haddadi (90. F. Vázquez). Trenér: Machín.

K utkání přikládám pár obrázků i když některé jsou méně kvalitní, protože připlném hledišti a euforii diváků se někdy ani nedalo fotit.

Jan Malířský st.